O izolaci

Pěnová izolace je efektivním a nekompromisním izolačním systémem, který dalece překonává standardní izolační materiály. Především kvalitou, životností, způsobem využití a cenou.

Vlastnosti

Pěnová izolace zabraňuje proudění vzduchu a to díky tomu že dokáže vyplnit a izolovat i ty nejmenší spáry a komplikované stavební detaily. V zimě zajistí teplo a v létě příjemný chládek. U tvrdých pěn je navíc zaručena i dokonalá hydroizolace.

Kompletní sortiment

V našem portfoliu naleznete izolační pěny pro vnitřní i venkovní tepelnou izolaci, hydroizolaci, speciální nátěry pro ochranu a renovaci střech, průmyslové podlahy a nátěry sportovních povrchů. Samostatnou kategorii tvoří izolační systém pro tepelnou izolaci a hydroizolaci plochých střech nebo jejich renovaci.

Díky izolačním vlastnostem pěny vznikne u Vás doma jedinečné a komfortní klima, které nelze docílit jinými izolačními materiály. Aplikací stříkané pěny docílíte jednolité a kompaktní izolační vrstvy, která eliminuje tepelné mosty a prostupy tepla.

Záruka a kvalita

Jasně a transparentně deklarovaný původ materiálu, garantuje špičkovou kvalitu materiálu. Výrobce pěny je španělský koncern Synthesia s více jak 50letou historií, patřící mezi největší a nejstarší chemické koncerny na světě.